Projekt pokoju dla niemowlaka

Nawigacja: Strona główna » Projekty » Projekt pokoju dla niemowlaka
5
(2)

Pokój Oli

Wnętrze pokoju dla niemowlęcia powinno być jasne i przejrzyste. Zabawki, książki i różne bibeloty nie pozwolą na monotonię.
Czy białe ❔ ……… niekoniecznie
Jasne ❔ …….. jak najbardziej
Wnętrze pokoju, w którym są jasne ściany staje się optycznie większe i sprawia wrażenie czystości. Pokój będzie przyjemny ale nie będzie przytłaczający.
Co powinno się znaleźć w pokoju niemowlaka?
✔️łóżeczko – wygodne i bezpieczne będzie służyć przez wiele miesięcy. Wybierając mebel trzeba wziąć pod uwagę miejsce do przechowywania pościeli, kocyków lub pokrowców na materac – w małym pokoiku dodatkowe szuflady naprawdę się przydadzą.
✔️komoda – ważnym elementem wystroju pokoju dla niemowlaka jest miejsce na produkty do pielęgnacji oraz do przechowywania pieluch i rzeczy najpotrzebniejszych.
✔️szafa na ubranka – nie trzeba tutaj tłumaczyć konieczności posiadania takiego mebla 😉
✔️fotel do karmienia – to wygodne i potrzebne rozwiązanie zwłaszcza w nocy! Odpowiedni fotel powinien wspierać kręgosłup i odciążać ramiona, dlatego świetnie sprawdzi się ten z wysokim oparciem.
Oświetlenie w pokoju dziecka jest niezwykle ważne. Przyda się mała lampka, która będzie dawać minimalną ilość światła. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza w czasie nocnego przewijania i karmienia. Oprócz żyrandola lub lampy można powiesić dodatkowy kinkiet w takiej odległości od łóżeczka, żeby nie zakłócał snu dziecka.

Oceń ten projekt

Wybierz ilość serduszek aby ocenić

Projekt oceniony na: 5 / 5. Ilość głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował. Oceń ten projekt jako pierwszy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.